• Sıradanlığın dışına çıkan, size özgü tasarımlar.
  • Mobil, Tablet, Tv, Laptop bir çok cihaza uygun responsive duyarlı tasarımlar
  • Sosyal medyanın gücünü keşfedin. Dijital dünyanın yeni aleminde size profesyonel çözümlerle rehberlik edelim.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya; kişilerin veya markaların hedef kitlesine, kendilerini özgürce ifade edebildiği internet alanında farklı biçimlerde yer alan platformlardır. Artık günümüzde marka veya kişi, devasa ücretler ödemeden sosyal medya aracılığıyla büyük kitlelere hitap edebiliyor. Üstelik kendi yapılarına uygun sosyal medya platformlarından birini veya birden fazlasını seçebiliyor. Instagram’ı kullanarak yalnızca fotoğraflarla kendini yansıtabiliyor, Youtube üzerinden kendinin, ürününün veya firmasının videolu tanıtımını yapabiliyor. Ya da Facebook kullanarak hepsini birlikte yapabiliyor. Sosyal medya; televizyon,sinema ve gazete gibi geleneksel medya araçlarından daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Çünkü; sosyal medya geleneksel yayın organlarından daha fazla erişilebilir durumdadır. Sosyal medya, herkes tarafından kullanılabilirken geleneksel medya ise ancak yüksek maliyetleri karşılayabilme imkanı olan kişi veya markalarca tercih edilebilir. Geleneksel medya reklamları genellikle üretildikten sonra değiştirlemezken, sosyal medyadaki paylaşımlara tanıtımlara yorumlara anında müdahale edilebilir ve değiştirilmesi sağlanabilir.

Neden Sosyal Medya?

Artık insanlar sizi sıkıcı geleneksel medya yerine sosyal medya platformlarında araştırıyor ve gözlemliyor. Size sosyal medya üzerinden ulaşıyor ve dijital platformlar üzerinden sizinle iletişime geçiyor. Firmanız hakkındaki görüşlerini şikayet veya önerilerini özgürce dile getirebiliyor. Kısacası insanlar iletişim aracı olarak en çok sosyal medyayı tercih ediyor. Günceli takip etmek için, marka bilinirliğini ve gücünü arttırmak için mutlak suretle sosyal medyada yer almalısınız. Kısaca Sosyal medya yönetimi sizin ve markanız için en önemli araçların başında geliyor.

Galem Fikir Sanat Sizin İçin Neler Yapıyor?

Sosyal medyada başarılı kalmak için tanıtımların uygun şekilde düzenli olarak kaliteli içeriklerle beslenmesi gerekir. Markanızın tanıtımı için verilerinizi sosyal medyaya uygun hale getiriyor, sanatla bezenmesini sağlıyor ve amacına uygun kreatif içerikler üretiyoruz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlayarak sosyal medyada güncel ve dinamik kalmanızı sağlıyoruz.